znaki drogowe, oznakowanie dróg
o firmie  O FIRMIE   o firmie  OFERTA   o firmie  REFERENCJE   o firmie  GALERIA ZDJĘĆ  Certyfikaty  PARTNERZY  o firmie  CERTYFIKATY o firmie  KONTAKT 
pełna informacja o firmie ZEBRA 2
Logo Zebra 2


Firma Wielobranżowa "ZEBRA 2"
Seweryn Respondek

istnieje od roku 1997, ale początki działalności sięgają roku 1991.
Nasza firma od początku działalności zajmuje się wykonywaniem i utrzymaniem oznakowania pionowego i poziomego dróg. Początkowo działalność skupiała się na terenie województwa śląskiego, jednakże w miarę rozwoju działalność objęła obszar całego kraju.

Szybko, rzetelnie, profesjonalnie

Usługi świadczone przez Firmę "ZEBRA 2" są wykonane szybko, rzetelnie, zgodnie z procedurami, przepisami i wymogami odbiorcy.
Klienci oczekują przede wszystkim konkurencyjnych cen na usługi, a także bezusterkowości, solidności, dobrej współpracy na etapie realizacji oraz stałej, wysokiej jakości usług.
  oznakowanie dróg wykwalifikowani pracownicy

Wysoka jakość usług

Konieczność zachowania wysokiej jakości usług wynika także z uwarunkowań norm ISO wdrożonych w naszej firmie. Firma posiada odpowiednio wyszkolonych pracowników.
Oferta firmy w pełni odpowiada oczekiwaniom klientów z uwagi na dużą dyspozycyjność oraz posiadany sprzęt, który zapewnia spełnienie norm wydajnościowych i jakościowych.

oznakowanie dróg wykwalifikowani pracownicy
  nowoczesne maszyny do oznakowania dróg

Ciągła modernizacja sprzętu

Coraz większe wymagania Zamawiających oraz wyższe normy jakościowe są impulsem do modernizacji posiadanego już przez nas sprzętu oraz zakupu nowych, bardziej wydajnych maszyn. Poprzez takie działania "ZEBRA 2" stała się konkurencyjna na rynku krajowym.

maszyny do oznakowania dróg
 
..:: Stronę odwiedziło osób ::..
© ZEBRA 2 SEWERYN RESPONDEK inżynieria ruchu | oznakowanie pionowe | oznakowanie poziome | znaki drogowe | organizacja ruchu | zabezpieczenie robót